GTunes Music Download

1.0.3

2.3

3

İndir, düzenle ve müzik dinle

106.4k

Bu uygulamayı oyla

Gtunes Music Download sadece müzik indirmenize izin vermez aynı zamanda izlemenize ve hatta zil tonu oluşturmak için şarkıları düzenlemenize de izin verir.

GTunes Music Dowload'ın ana menüsünden hızlı bir şekilde tüm özelliklere erişim sağlayabilirsiniz. Esas özelliği ise dinlemek istediğiniz herhangi bir şarkıyı bulmanızı sağlayan arama aracıdır. Teoride sadece Copyleft lisanslı şarkılar olması gerekir, ancak gerçek şu ki istediğiniz her şeyi bulabileceksiniz.

Aradığınız şeyi bulduğunuzda, indirebilir ya da indirmeden izleyebilirsiniz. İlk seçeneği tercih ederseniz, şarkı kütüphanenize kaydedilecek ve geri gidip istediğiniz zaman dinleyebileceksiniz, hatta internet bağlantısı olmadan. İndirmeden izlemeyi seçerseniz, hızlı bir şekilde dinleyebileceksiniz.

GTunes Music Download uygulamasını diğer sistemlere kıyasla özel yapan şey ise editörüdür. Bu küçük özellik sayesinde kısa süre içerisinde şarkılarınızdan çalma sesleri oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, çalma zili olarak kullanmak istediğiniz şarkının bir kısmını kırpmak ve işte hazır!

GTunes Music Download, müzik indirmek ve dinlemek için çok iyi bir uygulamadır. Cihazınızda bu uygulama kuruluysa, Android üzerindeki favori müziklerinizi dinlemek için başka bir şeye ihtiyacınız olmayacak.
Notlar

Cihazın hafızasında en az 60 mega-bayt boş alan gerektirir.

Gereksinimler

Android 4.0.3 gerektirir.

Uptodown X